Realizace parkovacího systému - Krematorium Brno

Přestavba brněnského Krematoria zahrnovala i rekonstrukci parkovací plochy pro veřejnost. Společnost AUTOGARD se stala dodavatelem parkovací technologie pro automatizovaný výběr parkovného.

POŽADAVEK INVESTORA

Základním požadavkem investora bylo instalovat spolehlivý parkovací systém s vysokou propustností vozidel, robustní konstrukce s vysokou odolností a dlouhou žiotností. Dalším požadavkem byly nízké provozní náklady a minimalizace zásahů obsluhy na nezbytně nutné pro výběr tržby z automatické pokladny a doplnění papíru do tiskáren. Nezanedbatelnou roli v požadavcích investora hrál i požadavek designového řěšení celého systému.

KONEČNÉ Řešení REALIZACE

Pro splnění požadavků investora byl navržen parkovací systém EcoPark II BASIC.  Ve spolupráci s projekční kanceláří PamArch s.r.o. bylo navrženo řešení s jením vjezdem osazeným automatickou závorou ovládanou vjezdovým terminálem EPE. Pro platbu parkovného byla navržena automatická pokladna umístěná v blízkosti parkovacích míst. Pro výjezd slouží jedna automatická závora připojená k výjezdovému terminálu, který kontroluje úhradu parkovného. Instalované vysokorychlostní závory (čas otevření 1,2s) splňuje požadavek vysoké propustnosti vozidel. Nízké provozní náklady jsou dosaženy nízkou spotřebou energie a nízkou cenou použitého spotřebního materiálu pro tisk parkovacích lístků. Vhodnou velikostí návinu papíru, která umožňuje výdej až 2800 parkovacích lístků a dostatečnou velikostí automaticky se doplňujících zásobníků mincí je dosaženo minimalizace nutných zásahů obsluhy.

Orientační cena projektu

250 000 Kč
500 000 Kč

Lokalita

Galerie

Ke stažení

Zajímá vás tato realizace?

Napište nám a my vám sdělíme podrobnosti

Napište nám