Meznárodní výstava SECURIKA Moskva 2019

Meznárodní výstava SECURIKA Moskva 2019

Od 19. do 22. března 2019 se v Moskvě konala 25. mezinárodní výstava bezpečnostních zařízení a vybavení pro bezpečnost a požární ochranu SECURIKA Moskva 2019.
Na výstavě jsme prezentovali vstupní a výstupní stánek EcoPark v novém designu a s novými funkcemi. APS EcoPark nyní může pracovat s papírovými lístky vytištěnými na termo pásku, stejně jako s papírovými termo kartami. Poprvé byla představena vysokorychlostní závora SPbarrier-01, jejíž doba zdvihu je pouze 0,9 sekundy, díky čemuž je optimálně vhodná pro parkování s vysokou intenzitou dopravy.
Prezentována byla také automatická pokladna EPA s barevnou dotykovou obrazovkou pomocí které je možné vytáčení čísla mobilního telefonu nebo zadání e-mailové adresy pro elektronické doručení potvrzení o příjmu plateb.
Návštěvníci našeho stánku měli možnost osobně se podívat na práci parkovacího systému EcoPark a rovněž si prohlédnout reálná zařízení. Bylo možné simulovat příjezdové cesty autem: získat parkovací lístek a číst tuto na výjezdovém terminále, v závislosti na vstupu nebo výstupu bylo možné sledovat práci systému počítání volných parkovacích míst a jejich zobrazování na informační tabuli.
Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku. Rádi jsme se setkali s novými partnery a rovněž jsme rádi přivítali naše dlouhodobé partnery a doufáme v dlouhodobou vzájemnou spolupráci.
S pozdravem tým "APS-SPb"

Galerie